10 lat doświadczenia, milion zrobionych zdjęć, 9 terabajtów danych wygenerowanych dla 75 zadowolonych klientów - to my w liczbach.

A w słowach? Kierunkowe wykształcenie zdobyte pod okiem największych fachowców w branży, wieloletnie doświadczenie, idące za nimi wrażliwość artystyczna i znajomość warsztatu - to wyróżniające nas cechy. Jesteśmy szczęściarzami, bo nasza praca jest naszą pasją, co sprawia, że mimo upływu lat nie popadamy w rutynę – wręcz przeciwnie! Z dziecięcą ciekawością angażujemy się w każde kolejne przedsięwzięcie.

Prowadzisz sklep, hurtownię, jesteś producentem lub projektantem? Musimy się poznać - zapraszamy do współpracy!

Łukasz Skowroński - fotograf

Łukasz

Fotograf, retuszer

Mgr sztuki w spec. fot. reklamowa, absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim, student e-marketingu na Uczelni Łazarskiego. Od blisko 10 lat zawodowo zajmuje się fotografią komercyjną, zawsze kreując perfekcyjny, estetyczny świat. Zobacz i przeczytaj znacznie więcej na lukaszskowronski.com.

Aleksandra Mitek - makijażystka

Ola

Wizażystka, stylistka

Makijaż jest jej pasją od zawsze. Profesjonalną przygodę w branży rozpoczęła w 2018 roku, przekraczając próg BeautyArt, gdzie pod okiem specjalistów zdobyła wiedzę z zakresu wizażu, charakteryzacji i podstaw stylizacji fryzur. Wiedzę oraz doświadczenie poszerza na licznych warsztatach makijażu i charakteryzacji. Pracowała jako Artysta dla MAC Cosmetics.

Twoje imię

Retuszer, handlowiec

Mamy ambitne plany, ale nie zrealizujemy ich sami. Potrzebujemy większego zespołu zapaleńców. Dlatego szukamy! Ludzi, którzy, tak jak my, pracują, bo lubią. Napisz do nas maila, w temacie wpisując "Pracujmy razem", jeżeli chcesz współtworzyć Studio Deszcz. Do zobaczenia!

Sesja zdjęciowa Temple of Energy

Przy współpracy ze Studiem Deszcz widać doświadczenie, wiedzę i wyrzucie stylu. Profesjonalizm, komunikatywność i świetna atmosfera na planie dały genialne efekty.

— Lidia Zalewska,

współwłaścicielka Temple of Energy

Sesja zdjęciowa ZOOKSY Socks

Wiedza i umiejętności pomocne w pracy całego zespołu. Duże zaangażowanie w projekt i profesjonalna realizacja.

— Daria Skopińska-Pięta,

właścicielka ZOOKSY

Nasze usługi

fotografia reklamowa, zdjęcia dla e-coomerce, fotografia wizerunkowa, fotografia produktowa, zdjęcia żywności, fotografia portretowa

Wybrani Klienci

- Arif piercing

- Cupsell

- Dorothy Studio

- eButik

- HSH Chemie

- Lionbridge

- Muzeum UW

- Oriflame Poland

- Polcode

- Renee.pl

- Salve Medica

- Sloggi

- Sodexo

- Tcity

- Vippi Design

- WebTalk

- York Fitness

- Zooksy socks