O nas - Studio Deszcz - fotografia reklamowa
136
page-template-default,page,page-id-136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

fotografia reklamowa i film promocyjny

czyli Studio Deszcz

Pokażemy Cię światu!

Na początku 2012 roku na warszawskiej Pradze otworzyliśmy Studio Deszcz – studio fotograficzne, które konsekwentnie rozwijaliśmy. W przeciągu pięciu lat jego działalności wiele się nauczyliśmy.

 

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, współpracowaliśmy z najlepszymi fachowcami, zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zyskaliśmy zaufanie Klientów, co motywuje nas do dalszego rozwoju i za co bardzo dziękujemy!

W 2017 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, sprecyzowaliśmy naszą ofertę – nowa odsłona Studia Deszcz ujrzała światło dzienne.

 

Kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie, idąca za nim znajomość warsztatu, a także ukształtowana, dojrzała wrażliwość artystyczna to wyróżniające nas cechy. Jesteśmy szczęściarzami, bo nasza praca to nasza pasja, co sprawia, że mimo upływu lat nie popadamy w rutynę – wręcz przeciwnie!

Z przedsiębiorczym i rzeczowym podejściem do każdej realizacji, artystyczną, podpartą rozeznaniem rynku i znajomością trendów wizją oraz nienasyconą, wręcz dziecięcą ciekawością angażujemy się w każde kolejne przedsięwzięcie. Zapraszamy do współpracy!

 

~zespół Studia Deszcz

od lat na warszawskim rynku

zaufali nam

AdCom
All Spice
Ann-Mex
AP Edukacja
Apella S.A.
Atelier 2 Architekci
Ave Fashion
BambooBox
BusinessNova
Celebrity Boutique
Cupsell
Diamond Cosmetics
Dorothy Studio
Exyt
Fagus
Finance 4 You
Fit&Brave
Fitly
FooFoo
Glamour Empire
GreenField
Harder&Harder

Hi-Res Studio (Deerhead)
HSH Chemie
Justyna Kodym
KIK Fit Catering
Komfort S.A.
Larcom
Larex Fruit
Lionbridge
Lofitees
Made in meanwhile
Marsel Studio
Matex Controls
Migomedia
Mosler/Wilkowska
Nipplex
Nomax Trading
Oksy.pl
Oriflame Poland
Ortolan
Poddachem.pl
Point of Design
Polcode

Ptak Media
Purpless
Renee
Room Factory
Salve Medica
Sierra Madre
Sloggi
Smart Look
Social Leaders
Sodexo
Studio Koncepcja
Subeli
Tcity
Unitex
Vippi Design
Wakepark Bydgoszcz
Wciągnij.pl
WebTalk
wSieci
Wyjście Awaryjne
York Fitness

„Na przestrzeni kilku minionych lat zleciliśmy temu zespołowi wykonanie tysięcy zdjęć – od fotografii produktowej, przez zdjęcia wizerunkowe po reklamę – nie zawiedliśmy się nigdy.”

~Renee.pl

„Referencje? Proszę bardzo, najlepszą będzie wiadomość od jednej z naszych klientek: Bardzo proszę o przysłanie prawdziwych zdjęć produktu, te na stronie wyglądają zbyt dobrze!”

 

~Oksy.pl

„Bardzo zaangażowani, dokładni i terminowi – po prostu profesjonaliści, którzy kochają to co robią.”

 

~Social Leaders

profesjonaliści i pasjonaci

poznaj nas

Dzień dobry!

Pasjonat fotografii, magister sztuki w tej dziedzinie, a także absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Łukasz zajmuje się fotografią reklamową i artystyczną - kreuje perfekcyjny, estetyczny świat.

Łukasz
fotografia

Urodzona i wychowana na Białorusi, gdzie zaczynała od zgłębiania technik web-designu. Dziś graficzka i retuszerka, miłośniczka fotografii i sztuki. Studentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Maria odnajduje inspiracje w całym procesie tworzenia obrazu.

Maria
retusz

Magister sztuki, studiowała fotografię w PWSFTviT w Łodzi. Laureatka drugiego miejsca w konkursie Dolina Kreatywna organizowanego przez TVP. Zawodowo zajmuje się fotografią reportażową, dokumentalną i portretową, jest również retuszerem i grafikiem. Artystycznie rozwija się tworząc ilustracje.

Paulina
retusz

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, która szybko postanowiła zmienić początkowo obraną ścieżkę kariery zawodowej. Dziś współpracuje z utalentowanymi fotografami w całej Europie, a jej prace były publikowane m.in. na łamach Be Magazine, Glamour.pl, HIRO, L'Officiel, Madame i Vogue.it.

Patrycja
make-up

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Łodzi, od dziecka związana ze sceną, wieloletnia tancerka zespołu Mazowsze. Makijaż i charakteryzacja naturalnie wyrosły z tych zainteresowań i stały się jej pasją. Potrafi przemienić modelkę w „piękną” lub „bestię”.

Filomena
make-up, charakteryzacja

Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów na Collegium Civitas. Przez 3 lata związana z magazynem JOY na stanowisku stylista - edytor. Ma na koncie publikacje na łamach Cosmopolitan, JOY, Anywhere, Playboy, CKM, Numero Russia, Fashion Magazine i Live & Travel.

Joanna
stylizacja

Absolwentka visual merchandisingu, stylistka, autorka „Kliniki zdrowego jedzenia” - bloga o zdrowym trybie życia. Miłośniczka jogi i joggingu. Sara całą sobą angażuje się w każde kulinarne przedsięwzięcie sprawnie łącząc wszystkie swoje pasje.

Sara
stylizacja żywności

Stale się rozwijamy realizując jeden cel - robić coraz lepsze zdjęcia (a w niedalekiej przyszłości także filmy). Nie uda się to jednak bez współpracy z utalentowanymi, kochającymi swoją pracę ludźmi. Chcesz dołączyć do zespołu Studia Deszcz? Nie czekaj - daj o sobie znać!

dołącz do nas
produkcja, fotografia, realizacja filmowa, grafika