Co robimy - Studio Deszcz - fotografia reklamowa
195
page-template-default,page,page-id-195,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

nasza oferta – w tym jesteśmy najlepsi

zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Dla firm, korporacji i instytucji, dla projektantów, agencji kreatywnych i reklamowych

dla agencji reklamowych i kreatywnych

współpracujemy z najlepszymi

Stworzyłeś plan kampanii reklamowej dla ważnego klienta, ale w Waszym zespole brakuje fotografa, który mógłby podjąć się realizacji zdjęć?

Napisz do nas! Jesteśmy kreatywni, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że są kreatywniejsi od nas i potrafimy dostosować się do założeń każdej kampanii.

Do tej pory współpracowaliśmy z warszawskimi agencjami, takimi jak: AdCom, Lionbridge, Migomedia, Social Leaders czy WebTalk.

dla korporacji, instytucji, dla kancelarii, klinik i gabinetów

fotografujemy ludzi

Potrzebujesz profesjonalnego portretu na stronę internetową, okładkę książki lub płyty, która za chwilę pojawi się na sklepowych półkach? Chcesz wzbudzić zaufanie potencjalnych kontrahentów pokazując im ludzką twarz swojej firmy? Dobrze trafiłeś!

Kochamy fotografować ludzi – to nasza najmocniejsza strona! W studiu, w plenerze, w Twoim biurze, restauracji, kancelarii czy klinice – wszędzie! Stań przed naszym obiektywem i poczuj się swobodnie – my zajmiemy się resztą.

Pokaż siebie, swój zespół i jego liderów tak, by dobre pierwsze wrażenie zrobić na długo przed pierwszym spotkaniem!

dla projektantów, producentów i sprzedawców odzieży, obuwia, biżuterii i dodatków

fotografujemy modę

Nasze zdjęcia sprzedają ubrania i dodatki w istniejących i prężnie się rozwijających sklepach internetowych. Wypełniają katalogi polskich producentów i importerów.

Organizując sesję zdjęciową przygotowujemy cały zespół. Pracujemy z doświadczonymi stylistkami, make-upistkami oraz fryzjerami. Współpracujemy z agencjami modelek, przeprowadzamy kastingi, posiadamy własną bazę twarzy.

Zdjęcia zawsze poddajemy profesjonalnemu retuszowi kładąc nacisk na zachowanie faktury skóry oraz wierne odzwierciedlenie kolorów. Edycją zajmują się doświadczone, ściśle współpracujące z fotografem osoby.

dla sklepów internetowych

tworzymy lookbooki

Dla Ciebie znajdziemy odpowiednie studio lub lokację, zlecimy zbudowanie scenografii podkreślającej piękno fotografowanych produktów, zamówimy pasujące rekwizyty.

Niezależnie od tego czy zlecisz nam sfotografowanie dziesięciu, stu czy tysiąca produktów masz gwarancję dokładności i powtarzalności ujęć.

Wglądówki z sesji otrzymasz bezpośrednio po zakończonych zdjęciach – wskaż, które z nich Ci się podobają, a następnie oczekuj materiału przygotowanego do druku lub publikacji w sieci.

dla wszystkich

współtworzymy reklamy

Zdjęcia do katalogu, ulotki, citylightu, reklama billboardowa? Przemyślana kampania wzbogacona zdjęciami, okraszona indywidualną grafiką i typografią, to wciąż najpopularniejsza forma promocji.

Nie tworzymy reklam – robimy zdjęcia, które są w nich wykorzystywane. Bierzemy aktywny udział w całym procesie planowania kampanii, chętnie dzieląc się wiedzą i pomysłami.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem bezpośrednio przekłada się na najwyższą jakość materiału, który od nas otrzymasz.

dla deweloperów, hoteli, restauracji, projektantów wnętrz

fotografujemy architekturę i wnętrza

Fotografujemy budynki i wnętrza mieszkalne, biurowe, sportowe i usługowe, wykonujemy dokumentację powstających inwestycji.

Dojedziemy w każde miejsce w kraju, by w dzień lub w nocy, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu sfotografować dowolną przestrzeń.

Piękno tkwi w szczegółach – dbamy o detale, współpracujemy z doświadczonymi stylistami i projektantami wnętrz. Nasze zdjęcia z zakresu fotografii architektury były publikowane na łamach magazynów branżowych.

dla restauracji

fotografujemy żywność

Jesteś właścicielem restauracji, prowadzisz bistro, rozwijasz firmę cateringową? Potrzebujesz ładnego menu! A ładne menu potrzebuje profesjonalnych zdjęć.

Wykonując zdjęcia żywności współpracujemy z doświadczonymi food-stylistami, którzy zadbają o to, by serwowane przez Ciebie potrawy pokazać w jak najlepszej formie.

Dla firmy Nomax Trading przygotowaliśmy zdjęcia, dzięki którym ten wiodący na europejskim rynku producent wyróżnił się na tle konkurencji na targach branżowych IFFA we Frankfurcie nad Menem.

dla producentów i sprzedawców

fotografujemy produkty

Projektujesz, produkujesz, sprzedajesz? Zachwyć klientów zdjęciami produktów, które oddadzą ich rzeczywistą jakość i które w realny i bezpośredni sposób przyczynią się do wzrostu Twoich przychodów.

Wykonujemy zarówno packshoty, jak i reklamowe zdjęcia produktów. Przygotowujemy indywidualnie dobraną scenografię nawiązującą do aktualnie panujących trendów.

Niezależnie od tego czy nasz Klient towarzyszy nam w studiu czy znajduje się kilkaset kilometrów dalej, jesteśmy z nim w stałym kontakcie, dbając o to, by miał wpływ na proces tworzenia i akceptował nasze decyzje.

dla lokalnych firm, pubów i restauracji, dla zakładów przemysłowych

tworzymy krótkie formy filmowe

Nic nie przekaże Twoim klientom tak wielu informacji o miejscu, produkcie czy usłudze, którą chciałbyś zareklamować jak film.

Tworzymy krótkie formy filmowe prezentujące miejsca, ludzi, czynności jakie wykonują czy produkty, które tworzą. Nagrywamy wywiady, filmy instruktażowe, filmujemy kulisy wydarzeń.

Wykorzystaj potężną moc i zasięg krótkich form filmowych i pokaż się światu w sposób, który wzbudzi największe zaufanie Twoich odbiorców!